Hakkımızda

by bydeniz
Ankarada yıllara dayanan sahaflık tecrübemizle sizlere en iyi ve  en yüksek kitap tekliflerini veriyoruz. Bizler için; sizler kadar Kitaplarınız’da çok değerli. Sizlerden 15 yıldır sayısız kitap aldık ve almayada devam ediyoruz.
Kitap Satmak isteyen kişiler için birçok hizmet sağlıyoruz. Yıllarca okuduğunuz, evinizde işyerinizde ofisinizde biriken bir çok kitap sizlere fazlalık olduğu gibi çokca’da yer kaplamaktadır. Bu gibi durumda insanlar kitapları çöpe ya da hurdacılara vermektedir. Bu durumda kitaplarınız sonsuza kadar ortadan kalktığı gibi, Sizde bir kazanç elde etmemiş oluyorsunuz. Sizin Kitaplarınız bir başka insan yada kurumlar için değerlendirilebilir, kütüphanelere geri kazandırılabilir. İşte tamda burada biz devreye giriyoruz, ikinci el kitaplarınızı ederinden alarak hem size kazanç sağlıyoruz hem de kitaplarınız çöp olmadan değerlendirilmiş oluyor. Bizlere telefon numaralarımızdan arayarak yada whatsapp üzerinden iletişime geçerek kitaplarınızı gönderebilirsiniz. Siz değerli kitap severleri sevgiyle selamlıyorum..

Bizimle iletişime geçin

Bugüne Kadar

Neler Yaptık ?

0 +
Kitap Alımı Gerçekleştirdik
0 +
Kişiye Para Kazandırdık

Yaşam alanlarınızı daraltmayın.
Eski roman,ikinci el sanat, felsefe, tarih v.b tüm kitaplarınızı değerinden alalım.

Evinizdeki Kitaplar
Yer Kaplamasın

ikinci el kitap sat, kitap satmak, ikinci el kitap satmak istiyorum, kitap satmak istiyorum, ikinci el kitap satmak, ikinci el kitap satan siteler, ikinci el kitap satın al, kitap sat ikinci el, ikinci el kitap satma sitesi, kitap sat, kitap satmak için siteler, kitap satma siteleri, internetten kitap satmak, kitaplarımı satmak istiyorum, sıfır kitap satmak istiyorum, ikinci el kitap satma, kitap satma uygulamaları, internetten kitap satmak istiyorum, eski kitapları satmak, ikinci el kitaplarımı satmak istiyorum, eski kitaplarımı satmak istiyorum, elimdeki kitapları satmak istiyorum, kitap satmak için, kitap satma platformu, evdeki kitapları satmak

WeCreativez WhatsApp Support
Kitaplarınızı sırttan toplu şekilde çekilmiş fotoğraflarını WhatsApp'tan gönderebilirsiniz
Merhaba👋 Kitap Satmak mı istiyorsunuz?